Skip to content

Dr n. med. Anna Fryczkowska specjalista ginekologii, położnictwa oraz badań prenatalnych, perinatolog

Dr n. med. Anna Fryczkowska specjalista ginekologii, położnictwa oraz badań prenatalnych, perinatolog

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego w Katowicach oraz Studium Doktoranckiego Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. W 2017 roku obroniłam rozprawę doktorską na temat “Ewolucja tkankowych markerów ukrwienia, unerwienia, hialuronizacji i proliferacji w liszaju twardzinowym sromu pod wpływem terapii fotodynamicznej”.

Szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii odbyłam w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej w Bytomiu. Następnie pracowałam w Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. Prof. Starzewskiego w Zabrzu – najbardziej innowacyjnym szpitalu ginekologicznym w Polsce.

Posiadam bogate doświadczenie w zakresie prowadzenia ciąży fizjologicznej, diagnostyki i leczenia w zakresie patologii ciąży, a także specjalizuję się w prenatalnej ultrasonografii. Posiadam certyfikat Fetal Medicine Foundation (FMF), a także certyfikaty Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego (do badań prenatalnych, badań dopplerowskich oraz oceny serca płodu). Jestem autorką i współautorką kilkunastu publikacji o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Swoją wiedzę ciągle poszerzam uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i zjazdach naukowych w kraju i za granicą.

Dr n. med. Anna Fryczkowska

fryczkowska

Centrum Leczenia Endometriozy
i Chorób Przewlekłych
im. K. Wójtowicza.

„REVITAMED” Sp. z o.o.
41-800 Zabrze, ul. Wolności 502
NIP 648-23-35-959 | Regon 276709078

Al. Powstań Śląskich 34
41-700 Ruda Śląska
tel.+48 32 706 99 70
tel.+48 601 489 093
kontakt@centrumwojtowicza.pl

Godziny przyjęć

Poniedziałek – Czwartek 8:00 – 20:00
Piątek 8:00 – 15:00

Centrum Leczenia Endometriozy i Chorób Przewlekłych im. K. Wójtowicza.